Czar Słodyczy - czekoladowe inspiracje

Finest Swis Milk Chocolate With Whole Hazelnuts – Food & Joy

Finest Swis Milk Chocolate With Whole Hazelnuts - Food & JoySzwajcarska Mleczna czekolada z całymi orzechami (25% orzechów laskowych, a masa kakaowa min. 31%) czyli Finest Swis Milk Chocolate With Whole Hazelnuts to produkt szwajcarskiej firmy Food & Joy, której dystrybutorem jest sieć sklepów Alma, można więc rzec, że to ich własna marka.

Finest Swis Milk Chocolate With Whole Hazelnuts - Food & JoyPowiadają, że czekolady z Szwajcarii są najlepsze na świecie. Muszę przyznać, że opisywany dziś produkt faktycznie można uznać za czekoladę wysokiej jakości, jednak nie jest to coś tak nadzwyczajnego, aby nie mogły im dorównać inne czekolady w tej kategorii.

Jest to tradycyjna 100 gramowa tabliczka dużej grubości, co jest cechą charakterystyczną w przypadku stosowania całych orzechów laskowych. Sugerowana temperatura przechowywania to od 16 do 18 stopni C. Cena zdecydowanie za wysoka, jest to bowiem produkt sprzedawany w sklepie Alma, gdzie nawet tzw. „własna marka” musi sporo kosztować. Z pewnością da się znaleźć czekolady podobnej jakości w cenie ponad dwukrotnie niższej – wystarczy tylko dobrze rozejrzeć się na rynku w tej kategorii.

Ocena ogólna (subiektywna) 2/5

Cena za opakowanie (sklep Alma, styczeń 2013): 8,99 zł
Cena za kg: 89,90 zł
Masa kakaowa min. 31%
Liczba kcal w 100g: 581
Zawartość cukru (węglowodany) w 100g: 44g
Całkowita zawartość tłuszczu w 100g: 40g
Ostrzeżenia: może zawierać także migdały i orzeszki ziemne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *