Czar Słodyczy - czekoladowe inspiracje

Czar Słodyczy – nowe otwarcie

Wafel Teatralny - KopernikDziś mijają dokładnie 2 miesiące od ostatniego wpisu. Ale pragnę donieść, że Czar Słodyczy nie umarł, wręcz przeciwnie. Okres ten wykorzystałem na postawienie strony od nowa, z zupełnie nowym szablonem (choć starałem się w miarę możliwości zachować choć trochę czekoladową stylistykę).

Przenosiny z Joomla na WordPress są bardzo upierdliwe. Trochę to trwało, ale dzięki temu mamy do dyspozycji nowoczesny i przede wszystkim responsywny układ strony (dobrze wygląda też na komórkach i tabletach).

W najbliższym okresie pojawi się sporo nowości, np. produkty przywiezione z Włoch, będzie też sporo podsumowujących wpisów w dziale Czekoladowym okiem, np. o wybranej firmie produkującej sporo wyrobów z czekolady.

Zapraszam do komentowania, a także do współpracy (kontakt w zakładce O mnie) innych blogerów lubiących słodycze.

A dziś tylko krótka wzmianka – jako że nie jestem ekspertem od wafelków, nawet tych czekoladowych (które zwykle mają zbyt cienką polewę czekoladową), to nie będę zachwalał wyjątkowości produktu, którego fotkę umieściłem na początku wpisu. Chciałem tylko zasygnalizować, że istnieją już dziesiątki lat niektóre polskie słodycze i nie ma potrzeby ich zmieniać, bo są dobre. Jednym z takich przykładów jest znany mi jeszcze z czasów PRLu wafelek Teatralny marki Kopernik. Oby mój blog istniał tyle lat i dorobił się takiej tradycji, jak te wafelki 🙂

2 komentarze

  1. Szymon 27 października 2016 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *